• servisegitimi@gmail.com
  • 0553 444 30 30

Avcılar Kombi Servisi

17 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 19 Eylül 2017 17:59
  • İLAN TÜRÜ: Diğer (Hizmet, Servis)

Avcılar Kombi Servisi
Isınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kombiler farklı marka ve model seçenekleri ile kullanımımızdadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Avcılar marka kombileriniz için teknik destek talebinde bulunabileceğiniz Avcılar Kombi Servisi hizmeti ise iklimservis.net adresi tarafından yürütülüyor. Uzman teknik ekip desteği ile tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu sitede yüksek bir hizmet kalitesi göreceksiniz.

1 yıl servis garantisi altında
Müşterilerine hizmet ulaştırma noktasında titizlikle yürüttüğü çalışmaları ile dikkat çeken bu sitede kombi tamir işlemleri kısa sürede gerçekleştirilir. Kombileriniz herhangi bir sebeple arıza verdiğinde ısınma ve sıcak su kaynağınız kesileceği için ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Bu sorumluluğun bilincinde olan ve müşteri memnuniyetine önem veren iklimservis.net adresinde Avcılar Kombi Servisi hizmetini talep ettiğiniz anda size en yakın konumdaki teknik ekip adresinize yönlendirilerek arızanızın kısa sürede giderilmesi sağlanır. Günlerce servis beklediğiniz eski deneyimlerinizi bir kenara bırakarak iklimservis.net güvencesi ile teknik destek almanın ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz. Zamanı etkili şekilde kullanarak kullanıcılarına kısa sürede hizmet veren bu sitede yapılan işlemler 1 yıl servis garantisi güvencesindedir. Herhangi bir tamirat ve parça değişimi sonrasında tüm teknik sorunlarda 1 yıl boyunca iklimservis.net adresine ulaşarak sorununuzu paylaşabilirsiniz.

İşi uzmanına teslim edin
Garantili ve hızlı hizmet sunarak kullanıcılarına farklı bir Avcılar Kombi Servisi deneyimi yaşatan bu sitedealacağınız hizmetten memnun kalacaksınız. Sadece tamir için değil kombilerinizin herhangi bir sorunu yokken bile bakıma ihtiyacı vardır. Düzenli bakımı yapılan kombiler hem ciddi arızalar vermez hem de yüksek performans ile çalışmaya devam ederek ısınma ihtiyaçlarınızı yüksek kalitede karşılar.

Firma Bilgileri

Arti Klima Kombi Servisi
0 (850) 304 4053 Firmaya Git