• servisegitimi@gmail.com
  • 0553 444 30 30
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
15 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ismail hakkı bayrak
  • ADRES: şirinevler mh. Peyami Safa cd. Nur st. B blok No24/A KARABÜK-MERKEZ
  • TELEFON: 0 (370) 412 9510
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KARABÜK

FİRMA HAKKINDA

Kuzey Teknik Servis olarak Karabük ili genelinde klima, kombi, şofben cihazlarınızın tümüne teknik destek vermekteyiz. Servis hizmetlerimiz klima ,kombi ve şofben tamir, bakım , montaj gereksinimlerini en kısa zamanda en kesin şekilde çözüme ulaştırmak üzerine kurulmuştur.

Klima , kombi ve şofben servis alanında sahip olduğumuz teknik bilgi ve teknolojik imkanlardan son derece faydalanan ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayıp öneriler ve çözümler sunuyoruz.

Kuzey Teknik Servis olarak çalışma prensibimiz, müşterilerimize en kesin çözümü en kısa zamanda sunmak ve uygun fiyatlarımızla da bu farklılığımızı daha da ön plana çıkarmaktır.

Neden Biz?

Kuzey Teknik Servis olarak Klima ,Kombi ve şofben servis alanında kazanmış olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizi yaptığımız işlerin hepsinde özenle kullanmak için çabalamaktayız.

​ Kuzey Teknik Servis olarak müşterilerimizin istek ve arzularını göz önünde tutarak, çalışma esaslarımızı ekiplerimize buna göre benimsetmiş ve uygulanması için de sürekli bir denetleme ve yeniden besleme mekanizmasını oturtmuş olmaktan gurur duymaktayız.

Biz Kimiz?

​ Klima Servisi, Kombi Servisi ve şofben servisi parçalarımızı tek bir bünyede birleştirip genel kalite anlayışımızı hepsine eşit dağıtarak müşterilerimizin en iyi hizmeti her alanda almasını sağlamaktayız.

Alanımızda bir çok marka hakkında teknik bilgiye sahip ekibimiz bu çeşitlilik zorluğunun altından gururla kalkmaktadır.

Her marka ve model kombi, şofben ve klima hakkında tüm teknik bilgi ve tecrübeye sahip ekiplerimiz farklılığımızı yaptığımız işlerde ortaya koymaktadır.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.