• servisegitimi@gmail.com
  • 0507 444 02 92

lüleburgaz kombi servisi,anakart tamiri ,petek temizliği

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,584 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: kadir topçu
  • ADRES: atatürk mahallesi muratbey sokak no:8 lüleburgaz
  • TELEFON: 0 (543) 421 2599
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

Kombi bakım ,onarım ,kart tamiri, makina ile petek temizliği,termostat takma işleri özenle yapılır . daha komforlu ve daha ekonomik ısınmak için mantolaması olan evlerde termostat taktırmak önemlidir.
KOMBİ BAKIMI NEDEN ÖNEMLİDİR ? Kombi bakımı yakıt tasarrufu ve sürekli petek ısınma, sıcak su gibi can sıkıcı arızalardan cihazlarımızı korumak için önemli bir uygulama ve bu neden ile çok önemlidir.İnsan sıcak yaz günlerinin hiç bitmeyeceğini düşünse de soğuk bir kış mevsiminin kapıda beklediğini unutmamalı ve tedbirini almalıdır. Kombi bu zamana kadar sorunsuz çalışmış olsa bile aylardır kullanılmadığı için yeniden çalıştırıldığında çeşitli arızalar meydana gelebilir. Dışarıdan kombinizi temizlemeniz kombi içindeki filtre ve parçaların tozlanmasına, kir ve pas tutmasına, çalıştırıldığında da bu parçaların çalışmaması yahut kırılması gibi sorunların önüne geçemez. Bu nedenle özellikle kış başlamadan önce kombi bakımı yaptırmanız önemlidir.

PETEK TEMİZLİĞİNİN FAYDALARI
Petek içerisinde ısınmayı sağlamak için kullanılan şey şebeke suyudur. Şebeke suyu içerisindeki kireç ve toprak atıkları peteklerin içerisinde birikerek orada bir tabaka oluştururlar. Gün geçtikçe bu tabaka kalınlaşarak peteklerin ısınmasını ve dolayısıyla da ortamın ısınmasını engeller. Siz de ısınmak için kombinin derecesini yükseltirsiniz. Kombinin bakımını yaptırdığınız halde neden ısıtmadığı konusunda düşünmeye başlarsınız. Ama aslında düşünmeniz gereken şey başkadır. Acaba petekler neden ısıtmıyor, peteklerde mi bir sorun var sizin sormanız gereken asıl soru budur. Eğer peteklerin sadece belli bir kısmı ısınıp yarıdan aşağısı ısınmıyor ise (peteklerin altı ısınmıyorsa), kombi sürekli arıza veriyorsa ve kombinin filtresi sürekli tıkanıyor ise işte o zaman sorun petekler dedir. Bu sorunun kesin çözümü de uzman kişilerin yapacağı petek temizliğindedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.