• servisegitimi@gmail.com
  • 0507 444 02 92
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
188 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih’ kültepe
  • ADRES: Aydıntepe mah. İbrahim Koray sok. No:17/A TUZLA /İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 392 7191
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Tim Elektrik ve Otomasyon Sistemleri 2014 yılında en yeni ve en kaliteli hizmetleri vermek amacıyla İstanbul Anadolu yakasında kurulmuştur.

Yaklaşık 10 yıldır elektrik­­-elektronik ,otomasyon ve güvenlik sistemleri alanlarında hizmet veren uzman kadromuz sürdürülebilir ve dengeli bir büyüme göstererek son yıllarda çalışmalarına hız vermiştir. Başarılı projelerin içerisinde yer alarak referans portföyünü her geçen gün büyüten firmamız bugün ülkemizin önde gelen kuruluşları ile yapmış olduğu anlaşmalarla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuiyetinden ve üstün hizmet anlayışından kesinlikle taviz vermeyen Tim Elektrik minimum maliyet-maksimum kalite çizgisinde ilerleyerek, giderek çeşitlenen müşteri ihtiyaçlarına farklı, yenilikçi ve alternatif çözümler üretmektedir.

Konularında kendini geliştirmiş, tecrübeli ve yeterli bilgi donanımına sahip olan kadromuz ile birçok farklı alanda başarılı projeler ile gelişimine ve büyümesine devam eden firmamız kurumsallaşma yolunda emin adımlarla hedefine yürümektedir.

Tim elektrik olarak bugün; Elektrik-Elektronik ve Otomasyon sistemleri ile birlikte, PLC yazılım ve donanım, güvenlik ve alarm sistemleri, elektrik proje, elektrik tesisatı, led tabela hizmetleri, elektrik dekorasyonu, aydınlatma sistemleri, kurumsal ve bireysel tüm ihtiyaçlara anında cevap vermektedir.

İlerleyen dönemlerde daha büyük hedeflere ulaşmak adına giderek büyüyen Tim Elektrik ailesi 7/24 hizmet anlayışı ile müşterilerine daima kaliteli hizmetler sunmaya devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.