• servisegitimi@gmail.com
  • 0507 444 02 92

VAN EDM KOMBİ TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
888 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ENGİN DENİZ MEAN
  • ADRES: Abdurahman Gazi Mahallesi Zeve 1. Sokak No: 9/A Tuşba / VAN
  • TELEFON: 0 (553) 915 4505
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ VAN

FİRMA HAKKINDA

Van EDM Kombi Tamir Ve Bakım Servisi Uzun Yıllar Hizmet Verdiği Kombi Servisi Ve Bakımı Konularında Uzmanlaşmış Teknikerleriyle Kısa Süre İçerisinde Sektörde Söz Sahibi Olmuş Ve Günümüze Kadar Gelmiştir. Gelişen Sektöre Ayak Uydurmak İçin Kombi Servisi Ve Bakımı Konularında Servis Teknikerlerimiz Teknik Bilgilerini Güncel Tutmak Ve Geliştirmek İçin Yıl İçerisinde Periyodik Aralıklarla Eğitime Tabi Tutulmaktadırlar. Bilindiği Gibi Servis Hizmeti Siz Değerli Müşterilerimizin Kişisel Alanlarında Yapılmaktadır. Bunu Göz Önünde Bulundurarak Firmamızın Kuruluşundan İtibaren Bünyemizde Bulunan Teknikerleri Belli Bir Olgunluğa Erişmiş, Aile Kavramına Önem Veren, Rahatlıkla Bilgi Alışverişi Yapabileceğiniz, Alanında Uzmanlaşmış Kişilerden Oluşmaktadır. Van EDM Kombi Tamir Ve Bakım Servisi Kısa Sürede Büyük Başarı Göstererek Geniş Ürün Gamı, Kombi Tamir Ve Bakımı Kombi Kart Tamiri, Baca Gazı Analizi, Brülör, Kazan Tamiri, Kat Kaloriferi, Boyler, Plaka Eşanjör Tamiri, Teknik Servis Hizmetleri, Deneyimli Ve Uzman Ekibiyle Sektör Liderlerinden Biri Olmuştur. Van EDM Kombi Tamir Ve Bakım Servisi Kısa Sürede, Gelişen Ve Değişen Tüketici İhtiyaçlarını En Yüksek Seviyede Karşılayabilmek Kaliteli Üst Düzey Ve Güvenilir Hizmet Anlayışını Bir Üst Seviyeye Çıkartabilmek Adına Güncel Teknolojik Gelişmeleri Firma Kültürüne Uyarlayarak, Müşterilerinin Gelecekteki İhtiyaçlarını Önceden Belirleyerek Müşterilerine Kusursuz Hizmet Sağlamayı İlke Edinmiştir. Van EDM Kombi Tamir Ve Bakım Servisi Olarak Bugünkü Hizmet Alanları İçinde Bulunan
• Geniş Ürün Yelpazesi; Sektörlerinin Öncü Markalarıyla Müşterilerine Kaliteyi Sunarak, Türkiye Genelinde Servislik Hizmeti Veren Diğer Sektör Oyuncularına Bayilik Yapılanmasıyla Yedek Parça Desteği Sağlayarak, Kombi Tamir Ve Bakımı Arıza Teşhisi Ve Çözümü, Tesisat Temizliği, Ve Teknik Servislik Hizmetleri Kapsamında Tüm Müşterilerine Ekonomik Ve Güvenilir Bir Yaşam Alanı Sağlamaktadır.
Van Edm Kombi Tamir Ve Bakım Servisi Olarak Hedefimiz, Müşterilerimize En İyi Ürün Ve Hizmeti Sunarak Tüm Türkiye ‘de Başarımızı Kalıcı Kılmaktır. Van EDM Kombi Tamir Ve Bakım Servisi Olarak Güçlü Teknik Teknisyenlerimiz İle Yenilikçi, Dinamik, Verimli, Güvenilir Bir İşletme Ruhu Anlayışında; Kalite Zamanındalık Ve Müşteri Memnuniyeti İlkelerinden Taviz Vermeden Türkiye Standartlarına Uygun Optimal Fiyatlarla Ve Mümkün Olduğunca Çok İstihdam Oluşturarak Çevremize Hizmet Sunmaktayız. Müşteri Memnuniyetini Artırmaya Yönelik, Müşterilerimizin Mevcut Ve Gelecekteki Beklentilerini Karşılayacak Biçimde, Teknisyenlerimizin Aktif Görev Aldığı Bir İşletme Ruhu İle Teknolojik Gelişmelere Göre Kendimizi Yeniliyor, Siz Değerli Müşterilerimiz Ve Bölgemiz İçin Durmaksızın Çalışıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.