• servisegitimi@gmail.com
  • 0507 444 02 92

VAN MEAN KOMBİ TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
767 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ENGİN DENİZ MEAN
  • ADRES: Abdurahman Gazi Mahallesi Zeve 1. Sokak No: 9/A Tuşba / VAN
  • TELEFON: 0 (553) 915 4505
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ VAN

FİRMA HAKKINDA

HİZMETLERİMİZ

 7/24 TEKNİK SERVİS
 YEDEK PARÇA SATIŞ
 KOMBİ BAKIM VE ONARIMI
PETEK VE TESİSAT TEMİZLİĞİ
 KOMBİ VE PETEK MONTAJI
 ELEKTRONİK KART TAMİRİ
 KOLAY ÖDEME SİSTEMİ
 MESAİ SAATLERİ DIŞINDA NÖBETÇİ EKİP HİZMETİ

7/24 KOMBİ TEKNİK SERVİS

Van İlinde VAN MEAN KOMBİ TAMİR VE BAKIM SERVİSİ Olarak Tüm Kombi Markaları İle İlgili 7/24 Teknik Servis Desteği Sunmaktayız. Alanında En Az 10 Yıllık Deneyimi Bulunan Profesyonel Kombi Servis Ekibimizle Kombinizdeki Tüm Sorunlarda Yanınızdayız. Kombi Bakımı Ve Kombi Arızalarında En Doğru Servis Hizmeti İçin Profesyonel Teknik Kadromuzla Yerinde Servis Hizmetini Sizlere Sunmaktayız.

YEDEK PARÇA SATIŞ

Van İlinde VAN MEAN KOMBİ TAMİR VE BAKIM SERVİSİ Olarak Doğu Anadolu Bölgesini Kapsayacak Şekilde Yedek Parça Satışımız Mevcuttur.

KOMBİ BAKIM VE ONARIMI

Kombi Bakımı İşlemi Sonbahar Mevsiminin Başlangıcında Her Yıl Mutlaka Yapılması Ön Görülen Ve Soğuk Kış Günleri Gelmeden Önce Kombi Cihazınızın İncelenip Gerekli Bakımının Yapılması Ve Meydana Gelebilecek Büyük Arızaların Önceden Tespit Edilerek Arızayı Ve Masrafı Minimum Seviyeye İndirip Cihazınız Ömrünü Ve Yakış Kalitesini Maksimum Düzeye Çıkarma İşlemine Denir. Yıllarıdır Evlerinizde Kullanmakta Olduğunuz Doğalgazlı Cihazlar (Kombi Doğalgaz Soba V.B ) Cihazlar Her Yıl Muntazam Olarak Yetkili, Ehliyetli Teknik Servis Ekipleri Tarafından Kontrol Edilip Temizliği Yapılmalı, Kış Sezonuna Rahat Ve Sorunsuz Girebilmeniz İçin Gerekli İşlemleri Yaptırması Gerekmektedir. Kış Sezonu Öncesi Yıllık Bakımda Yapılacak İşlemler Şunlardır;
 Cihazınızın Yanma Verimini Ve İsli Yanma Oluşturacak Tozlarının Temizlenmesi
 İmbisat Deposunun Havasının Kontrolü
 Yanma Haznesinde Biriken Tozlar Temizlenmeli.
 Tesisat Filtresi Sökülüp Temizlenmeli.
 Brülör Temizliği
 Cihazın Modülasyon Yapıp Yapmadığı Cihaz Ayarlanan Dereceye Gelene Kadar Yüksek Alevle Yanar. İstenilen Dereceye Gelmek Üzereyken Size Sabit Bir Sıcaklık Sunması İçin Alev Boyutunu Kısar. Evinizde Isı Kaybı Yoksa Söner.
 Meme Gözeneklerindeki Tozlar Temizlenmeli.
 Ateşleme Elektrotları Zımparalanmalı
 Prop Gözleri Temizlenmeli.
 Fan Motorundaki Fanın Tozları Fırça İle Temizlenmeli.
 Genleşme Tankındaki Hava Oranı Ölçülmeli. Gerekirse Gaz Basılmalı
 NTC Termostatlar Değerleri Ölçülmeli. Düşük Değerli Hassaslığını Yitirmiş Olabilir
 Termostat Değişmeli.
 Gaz Valfi Üzerinden Kombinin Kalori Kapasite Ayarı Yapılmalı.
 Cihaz Bakımı Bittikten Sonra Çalıştırılıp Kontrol Edilmeli.
 Sıcak Su Akışı Kontrol Edilmeli.
 Cihazın Müşteri Gözetiminde Son Kontrolü Yapılıp Teslim Edilmeli.
 Bacalı Cihazlarda Baca Emniyet Limiti Hassaslığı Kontrol Edilmeli Ve Gerekirse Baca Emniyet Limiti Mutlaka Değiştirilmeli.
 Baca Bağlantı Haznesi Temizlenmelidir.
 Bacalı Cihazlar Kesinlikle Göz Ardı Edilmemelidir Bu Tip Cihazlar Direk Ev Bacalarına Bağlı Olduğundan Baca Emniyet Limitinin Görev Yapıp Yapmadığını Mutlaka Denemeli Gerekirse Değerini Kaybeden Emniyet Limitleri Değişmelidir.
 Baca Bağlantı Haznesini Temizlemelidir.
 Siz Tüketici Dostlarımızda Mümkün Olduğu Kadar Servis Elemanın Başında Durmalı Yapılan İşlemin Sizin Gözünüzde Ne Derece Doğru Olduğunu Bilmeli Gerektiğinde Teknikeri Uyarmalısınız.
 Kombilere Kış Sezonu Başlamadan Bakım Yaptırmalıdır.
Evinizde Kullandığınız Doğalgaz Cihazlarına Kesinlikle Kendiniz Müdahale Etmeyin.
 Kombi Bakımı Uzmanlık Ve Tecrübe Gerektiren Bir İştir Yetkisi Olmayan Kişilere Cihazlarınıza Müdahale Etmesine Müsaade etmeyin.

PETEK VE TESİSAT TEMİZLİĞİ
Petek Temizliği Özel İlaç Ve Kimyasallarla Temizlenerek, İçlerinde Sıvı Akışını Daha Düzenli Hale Getirebilen Bu Yöntemle de Verimi Büyük Oranda Arttırabilen Bir Uygulamadır. Petekleri İçlerinde Zamanla Meydana Gelebilecek Paslanma, Balçıklaşma Ve Sıklıkla Karşılaşılan Kireçlenme Gibi Sorunlara Karşı Özel İlaçlı Karışımlar Ve Kimyasallar İle Yılda Bir Kere Temizlenmelidir. Temizleme İşinde Kullanılan Yöntemler Verimi Arttırmak Amacıyla Veya Sistemlerin Ömrünün Uzatılması İçin Sıklıkla Kullanılması Gerekmektedir. Petek Temizliği Yapılan Dairelerde Yakıt Tasarrufunda Ve Isıtma Da %20 Varan Artışlara Yardımcı Olur. Isıtma Sistemlerinizde ( Yerden Isıtma, Kalorifer Petekleri) Ve Kombilerinizin İçinde Her Zaman Belirli Miktarda Su Bulunması Gerekir Bu Su Zaman İçerisinde Kireçlenme Ve Balçıklaşırlar. Kirlenmeler Ve Aşınmalar Bundan Dolayı Meydana Gelir. Petekleri, Vanaları Bu Tortular Daraltabilir Veya Tamamen Tıkanıklığa Neden Olabilir. Her Yıl Tahliye Vanasından Suyu Boşaltarak Kombi Tesisatınıza Yeni Su Yüklenmesi Ve Suyun Tazelenmesi İle Bu Problemlerin Önüne Geçemiyor muyuz Diye Merak Ediyor Olabilirsiniz? Kombi Isıtma Tesisatınıza Yeni İlave Edilen Su, Daha Fazla Tortu Oluşturabilecek Madde Anlamına Gelir. Ve Tam Tersine Yeni İlave Edilen Suyun Oksijen Oranı Yüksek Olduğundan Metal Yüzlerde Hızlıca Bir Kireç Oluşumu Gerçekleşecektir. Bu Kireçlenme Her Yeniden Su Konulması İle Yeniden Artışa Geçer Ve Aslında Hiç Durmaz. Dolayısıyla Suyun Sistemden Alınması Ve Tazelenmesi Bir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.